Parfüm Çeşitleri

Bilindiği üzere parfüm farklı noktalardaki kokulardan oluşur. Parfüm çeşitleri çok olduğu için her zevke ve tarza göre ürün bulmak mümkündür. Özellikle kalıcı olmalıdır. Parfüm konusunda zevkinize göre, istediğiniz koku içeriğini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bu konuda farklı birçok seçenek bulunur.  Parfüm alırken en önemli özellik, içerdiği malzeme bakımından insan sağlığı için herhangi bir risk oluşturmamasıdır. Yine bu modelleri farklı boyut ve şekillerde bulabilirsiniz. Değişik koku notaları farklı boyutlarda kullanıcılar için sunulur. Bu şekilde satın alırken notalara bakarak, istediğiniz ürünü daha çabuk bulabilirsiniz.

Orijinal Kadın Parfümleri Özellikleri

Orijinal parfüm modelleri hem deodorant hem de cam şişelerde Edt, Edp şeklinde sunulur. Edp kokular bilindiği üzere uzun süre kalıcı bir kokuya sahiptir aynı zamanda özenli bir ambalajlara sahiptir. Çoğu orijinal parfümün özel bir şişe tasarımı vardır. Bu yüzden cep ya da çantada rahat bir şekilde taşıma imkânı vardır. Çanta boyu olan ürünler genellikle 10 ml ya da 30 ml olarak satılır.

Koku türlerinin hepsi için, farklı boyutlara ürün seçenekleri vardır. Parfümlerde tercih edilen şişe tipi mutlaka kaliteli olmalıdır ve kolay bir şekilde sıkılmalıdır. Sunulan parfüm çeşitleri yoğun bir talep görür ve özellikle kadınlar tarafından tercih edilir. Parfüm kullanmayı sevenler, deneyimlerine tester ürünler ile başlayıp, daha sonra büyüğünü alabilirler.

Parfüm Fiyatları

Dünyada rağbet gören orijinal parfümler sağlık açısından da bir sorun oluşturmaz. Şişe olarak, Kırmızı, siyah, pembe, gold gibi birçok renk seçeneği bulunur. Birbirinden farklı koku çeşitleri, farklı koku özlerinden elde edilir. Daha çok çiçek esansları, yaz aylarının vazgeçilmez kokuları arasında yer alır. Kadınlar için baharatlı ve meyveli kokularda mevcuttur.

Kadın parfüm çeşitleri tamamen doğal içerikli ve kalitelidir. Kullanıcılara uygun fiyatlar ile sunulan parfüm çeşitleri, özel hazırlanmış formülü ile birkaç gün boyunca kıyafetinizde kalabilir. Özellikle 30 ml parfüm boyutu, genellikle ideal bir boydur ve en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. 10 ml den başlayıp 100 ml kadar parfüm çeşitlerine göz atabilirsiniz. Loxxun Kozmetik sitesini güvenle tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, loxxun.com hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.