Cold Body Jel Nedir?

Cold Body Jel, bölgesel zayıflama için kullanılır. Kullanımı son derece basit olup günlük hayatta kolayca sürülebilir. Ancak bu jeli kullanmaya başlamadan önce kesinlikle o bölgenin zayıflayacağını bilmelisiniz. Jeli bölgeye sürdükten sonra o bölgeyi güzelce durulayıp kurulamanız gerektiğini de unutmamalısınız. Böylece krem daha etkili olacaktır. Çünkü gözenekler daha da açık hale gelecektir. Jeli yaydırarak bölgeye sürdükten sonra yaklaşık 10 dakika bölgeyi açık tutmaya özen gösteriniz.

Gözenekler vasıtası ile hızlıca deriye işleyen cold body jel ilk başta karıncalanma ve yanma hissi uyandırır. Gösterilen bu etki sayesinde yağlar önce donar ve sonrasında parçalanır. 10 dakika dolduktan sonra hiçbir özel uygulama yapmanıza gerek yoktur. Bölgesel olarak zayıflamak isteyen kişiler için bu jel çok olumlu etki gösterecektir. Çünkü bu jel yağ hücrelerine yapışarak parçalanmasını sağlar.

Cold Bod Jel Sonrası

Cold body jel sonrasında kendinizi daha hafif ve vücut şeklinizi daha orantılı görmeniz mümkündür. Normal zayıflama durumunda vücutta sarkıntılık oluşur. Çünkü bir anda kilo verirsiniz ve deride fazlalık meydana gelir. Ancak cold body jel kullanmanız durumunda herhangi bir sarkma ile karşılaşmazsınız. Çünkü lipoliz jel yağ kütlelerini yıkarken bir yandan cildin sıkılaşmasına da yardımcı olur. Bununla birlikte selülit oluşumu da önlenmiş olur. Jelin en büyük etkisi kalıcı olarak zayıflama göstermesidir. Kalça, karın ve basenlerde rahatlıkla kullanılabilir. Jeli bölgeye sürdükten sonra masaj hareketleri ile cilde yaymanız yeterli olacaktır.

Cold body jel, en çok doğum yapan bayanlar tarafından kullanılır. Çünkü doğum sonrasında kalça, göbek, göğüs ve basenlerde fazlalık kilolar ve sarkıntılık oluşur. Ne kadar kilo verilse de bu bölgelerdeki yağlar gitmez. Özellikle doğum sonrası karındaki sarkma kilo verilse de yok olmaz. Bunun için lipoliz jel kullanılması idealdir.

Cold Body Jel Fiyatları

Cold body jel fiyatları çok yüksek meblağda değildir. Neredeyse herkesin alabileceği skalalarda satışa sunulur. Üstelik bir adet lipoliz jel uzun süre boyunca kullanılabilir. Loxxun sitesinden lipoliz jel ve cilt bakım kremlerini inceleyerek bütçe dostu fiyatlarla kolayca sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, loxxun.com hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.