Dörtlü Setler

1912 senesinde keşfedilmiş olan C vitamininin kimyasal ortamda hazırlanışı, 1930’lu yıllarda ortaya çıkmaya başlamıştır. Günlük tüketimi de son derece önemli bir yere sahip olan C vitamininin, cilt dokusuna da birçok faydası vardır. C vitamini serum ile ciltteki hasar kısa sürede en az seviyeye iner ve cilt dokusunda kolajen üretimi daha fazla olmaya başlar. Bu konuda destekleyici bir üründür. Bilindiği üzere ciltlerde görülen en önemli problemlerden biri nem sorunudur. Loxxun olarak sizlere sunduğumuz 4’lü setler içerisinde kolajen serum, c vitamini serum, leke kremi ve beyazlatıcı krem bulunmaktadır. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için Loxxun setlerini inceleyebilirsiniz.

 Bu serum ile bu sıkıntıda ortadan kalkmış olur. Hücre yenilenmesi konusunda yardımcı olan bu ürünler göz bakımı için de son derece idealidir. Özellikle göz altı morluklarına iyi gelir. Kırışıklık azaltma ve lekelerin giderilmesi için de tercih edilebilir. Cilde daha aydınlık bir görünüm kazandırır.

Kolajen Serum

Kolajen serum cildin daha esnek bir hâle gelmesi için tercih edilir. Ayrıca yaşlanmayı engeller ve yaşlanma belirtisi görülüyorsa, kısa sürede ortadan kaldırılmasına destek olur. Vücuda kolajen takviyesinin verilmesi, ağız yoluyla tercih edileceği gibi cilde sürülerek de verimli bir şekilde yapılabilir. Tercih edilen kolajen damla çeşitleri, genel olarak cilde masaj yapılarak uygulanır. Yüz serumunu, ihtiyaç duyduğunuz zaman günde en fazla 1-2 kez olmak üzere düzenli bir şekilde uygularsanız, yaklaşık bir ay içinde verimli bir sonuç el de edebilirsiniz.

Cilt Serumları Nasıl Kullanılır?

Serumlar hem sabah hem de akşam, temizlenmiş cilde rahatlıkla uygulanabilir. İnce bir yapısı olduğundan 1 dakika içinde cilt tarafından emilir. Gündüzleri sürdükten sonra üzerinden nemlendirici, akşamları ise gece kremi uygulayabilirsiniz. Önerilen miktarda serumu parmak uçlarıyla hafif tampon hareketleri yaparak yüz ya da göz çevresine sürülebilirsiniz. Doğru ürün seçimi son derece önemlidir.

Ayrıca dörtlü setler arasından cilt sorununuza göre ürün alarak daha hızlı bir şekilde faydalarını görebilirsiniz. Dörtlü setlerden c vitamini serum, kolajen serum, beyazlatıcı ve leke kremlerini birlikte kullanmak, lekelerin hafiflemesine yardımcı olur. Güneş lekesi ya da sivilce izleri için c vitamini en çok önerilen ürünlerden biridir. Tüm bu ürünlere uygun fiyata sahip olmak için, Loxxun Kozmetik sitesini tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, loxxun.com hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.