1

Loxxun Setler

Loxxun setler ile çok daha uygun fiyatlara güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Loxxun beyazlatıcı krem ve leke kremi, lazer ve yaşlılık lekeleri, diz, koltukaltı, dirsek gibi alanlarda kararma sorunları yaşayanlar, akne ve sivilce lekesi bulunanlar, genital bölge kararma sorunları, güneş ve doğum lekesi problemlerinde kullanılabilir. Cilt tonu eşitlemeye yarayan beyazlatıcı krem, kararmaya meyilli olan bölgelerde günlük olarak kullanıldığında çok daha parlak ve canlı görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Leke kremi ise cilt lekeleri üzerinde son derece etkilidir ve cildin eşitlenmesine yardımcı olma özelliği vardır.

Loxxun C vitamini ve kolajen serum seti ince kırışıklıklar, mat ve solgun görünüm, gözaltı kararmaları, sivilce izleri, gözaltı torbaları, güneş ve doğum lekesi gibi sorunlarda kullanılabilir. C vitamini serum kişilerin çok daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilde sahip olmasına yardımcı olur. Bunun yanında lekeleri giderme özellikleri vardır. Kolajen serum, yaş ilerledikçe ciltte meydana gelen kırışıklık sorunlarının onarımını sağlar. Doğru kullanımlarda kişilerin ciltleri ipeksi bir dokuya ve sıkı bir görünüme sahip olacaktır.

Leke serum ve kolajen serum seti güneş ve doğum lekesi, kaz ayakları, akne ve sivilce lekeleri, gözaltı torbaları, lazer ve yaşlılık lekeleri, ince kırışıklıklar, cilt sarkmalarında kullanılabilir. Leke serumu cilt tonunun eşitsizliği, cilt problemleri, güneş lekesi sonrasında meydana gelen inatçı lekelerde etkilidir. Yapısında bulunan kum zambağı ile cildin nemlenmesine yardımcı olur. Kolajen serum cildin yaşlanma nedeniyle kaybettiği elastikiyetini yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Loxxun 3’lü ve 4’lü Set

Loxxun 3’lü Set cilt lekeleri üzerinde etkilidir. Cilt renginin eşitlenmesine yardımcı olma özelliği vardır. Bunun yanında cildin nem ihtiyacının giderilmesine yardımcı olur. Cildin güneş ışınlarının zararlarından korunmasını sağlar. Düzenli kullanımda cildin ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. C vitamini serumu, cildin çok daha aydınlık ve canlı görünmesine yardımcı olur. Lekelerin giderilmesini sağlama özelliği vardır. Yumuşak ve ipeksi cilt görünümünü desteklemesi ile de sıklıkla tercih edilir. Yaşın ilerlemesi ile beraber cilde esneklik ve canlılık sağlayan kolajen üretiminde azalma meydana gelir. Kolajen eksikliği ciltte kırışıklık problemlerinin yaşanmasına neden olur. Kolajen serum takviyesi ile bu sorunlardan rahatlıkla korunmak mümkündür.

Loxxun 4’lü set içerisinde C vitamini serumu, kolajen serumu, cilt beyazlatıcı ve leke karşıtı bakım kremi vardır. 249,99 TL olan dörtlü set son derece uygun fiyatlı olması ile dikkat çeker. Leke kremi yüzün tamamına uygulanabileceği gibi sadece leke bulunan alanlara da uygulanabilir. Masaj yapılarak yüzün emmesi sağlanmalıdır. Bu ürünlerin düzenli kullanımı cilt eşitsizliğinin korunmasına yardımcı olur. Cilt kararma sorunlarının giderilmesinde son derece etkilidir. Dörtlü setin pek çok avantajı olması yanında uygun fiyatlı olması nedeniyle de sıklıkla tercih edilir. Aydınlık ve parlak bir görünüm elde edilmesinde etkilidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, loxxun.com hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.