Beyazlatıcı Krem

Beyazlatıcı krem ne için kullanılır dediğimizde; diz, dirsek, koltuk altı ve genital bölgelerdeki kararmaları gidermek için kullanılır. Cilt kararması problemini önlemek için en ideal ürünlerden biridir. Tamamen doğal bitki özlerinden oluşan özel formül sayesinde bölgesel kararmaların rengini açar. İçeriğinde yer alan hidrolize buğday unu sayesinde aydınlatıcı etki gösterir. Aynı şekilde yaşlanma karşıtı etkisi olduğu için çok iyi etki gösterir.

Ciltte kararma pek çok sebebe bağlıdır. Yanlış epilasyon, güneş yanıkları, yaşlılık belirtileri, cildin hava almaması ve genetik faktörler cildin kararmasına neden olur. Beyazlatıcı krem, cilt tonundaki renk farklılıklarını alıp götürür ve koyulaşmayı önler. Böylece kendi ten renginize sahip olabilirsiniz. Dışarı çıktığınızda açık kıyafet giyerken çekinmeden konforu yaşayabilirsiniz.

Beyazlatıcı Krem Kullanma Talimatı

Loxxun beyazlatıcı krem kararma gösteren bölgelerde güvenle kullanılabilir. Kullanımı oldukça basittir. Cildinizi temizledikten sonra sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa bu kremi sürebilirsiniz. Kremi cildin daha iyi emmesi için yuvarlak dairesel hareketler ile masaj yapabilirsiniz. Böylece krem cilde daha iyi yayılacak ve rengi kademeli olarak açacaktır. Uygulama sırasında duş almamak ve güneş ışınlarına maruz kalmamak kremi daha etkili hale getirir.

Beyazlatıcı krem etkisini anında göstermez. Tam olarak sonuç alınması için 2-4 hafta beklemek gerekir. Bu süre zarfı içinde cilt tonunuzun kararmadan beyazlamaya doğru ilerlediğini görebilirsiniz. Ürün 18 yaşını doldurmuş yetişkinlerde etkendir. Çocuklardan kesinlikle uzak tutulması gerekir.

Neden Beyazlatıcı Krem Kullanmalıyım?

Beyazlatıcı krem kullanmak için pek çok sebebiniz vardır. Cildimizde görülen renk değişimleri bizi dışarıda sosyal hayatta çok rahatsız eder. Özellikle koltuk altı bölgesinde kararma yaşanması yaz aylarında özgüven kaybına yol açar. Bu gibi kötü durumlar ile karşılaşmamak için beyazlatıcı krem kullanmakta fayda vardır. Kararmaları açtığı gibi, kararmaya meyilli bölgeleri de daha canlı ve parlak gösterir. Ancak bunun için düzenli olarak kremi kullanmak gerekir. Kararlamaların yanı sıra kuru bir cilde sahipseniz eğer nemlendirici krem de kullanabilirsiniz.

Beyazlatıcı Krem Fiyatları

Beyazlatıcı krem fiyatları ürün içeriğine ve markasına göre farklılık göstermektedir. Loxxun krem fiyatları bütçenize uygun aralıklarda satışa sunulur. Siteden güvenle bütçe dostu fiyatlarla beyazlatıcı krem temin edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, loxxun.com hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.